ال جی در حال تهیه توکن رمزنگاری خود است

شرکت الکترونیکی کره ای LG، در حال تهیه یک توکن دیجیتالی است که به طور کاملا سری در حال توسعه آن است. ETNews به نقل از یک منبع ناشناس جزئیاتی را در مورد این پروژه اعلام کرده است. این پروژه یک نوع ارز رمزنگاری مبتنی بر بلاک چین بوده که در پارک فناوری LG در سئول در حال توسعه است و می تواند از طریق یک برنامه که در گوشی های هوشمند این شرکت قابل نصب است، جهت پرداخت و خرید در فروشگاه ها و رستوران ها مورد استفاده قرار گیرد

این گزارش به نقل از منبع ناشناس خود گفت:

پارک فناوری LG در حال کار بر روی این پروژه است تا در استفاده از آن برای اهداف مشخص شده مشکلی وجود نداشته باشد.

یکی از موسسات مالی سرمایه گذار در پروژه اعلام کرد:

ما می دانیم گروه LG سعی در استفاده و گسترش فناوری بلاک چین در رابطه با کسب و کار و تجارت دارد.

ETNews می گوید به احتمال زیاد LG CNS، بازوی خدمات فناوری گروه که توسعه خدمات تجاری بلاک چین را به عهده دارد، با دولت کره جنوبی برای راه اندازی پروژه ارز فیات پایدار همکاری خواهد کرد. این گروه می تواند با بانک های بزرگ در بخشی از فعالیت خود نیز همکاری کند.

در اوایل امسال LG CNS پلتفرم بلاک چین خود را با نام موناچین راه اندازی کرد. در ماه ژوئن نیز این شرکت برای تولید کارت های هدیه در شبکه خود با شرکت دولتی ضرب و چاپ پول کره جنوبی همکاری داشت.

منابع خبری اظهار داشتند که LG CNS احتمالا سرپرست این پروژه پارک فناوری LG است و تلاش های گسترده ای در رابطه با بکارگیری فناوری بلاک چین در شرکت های گروه LG انجام می دهد.

در حال حاضر طبق اخبار منتشر شده، LG Electronics و LG CNS خبر مربوط به این پروژه را رد یا تایید نکرده اند.

imanvah
Written by imanvah
ایمان هستم کارشناسی ارشد مخابرات و کامپیوتر و علاقه مند به مخابرات و برنامه نویسی و شبکه و دنیای دیجیتال، نویسنده شش مقاله ملی و بین المللی، ریس بخش نگهداری تی دی دی ال تی و عضو تیم فیبر و تی ایکس ایرانسل و زیرساخت