iexec چیست

iExec RLC ، یک راه حل غیر متمرکز رایانش ابری است که با فناوری بلاکچین ساخته شده است. در اکوسیستم iExec ، توسعه دهندگان می توانند به راحتی قدرت محاسبات ، سرورها و مراکز داده را اجاره کنند. تمام این معاملات مستقیماً در بلاکچین Ethereum با رمز ارز بومی iExec موسوم به RLC انجام می شود. همانطور که می دانیم صنعت رایانش ابری تجارت بزرگی است. برای شما که چیز زیادی در مورد رایانش ابری نمی دانید ، اساساً این یک صنعت است که سعی می کند با ذخیره سازی گران ، قدرت پردازش و برنامه های کاربردی مشکل را حل کند. به جای تلاش برای خرید و بهینه سازی این همه نوع تجهیزات سخت افزاری ، امروزه ، توسعه دهندگان و شرکت ها فقط می توانند از “رایانش ابری” استفاده کنند و مستقیماً به ابر متصل شوند و شروع به توسعه کنند. با استفاده از رایانش ابری ، شرکت ها به راحتی می توانند از هزینه های غیرضروری بخش IT ، تعمیر و نگهداری سخت افزار و تخصیص فضای فیزیکی جلوگیری کنند. امروزه ، شرکت ها فقط می توانند برای آنچه در واقع نیاز دارند “پرداخت” کنند و مجبور نیستند بیش از آنچه نیاز دارند هزینه کنند.

ارز دیجیتالی   iEXEC  دارای شبکه توافقی است که به صورت RLC  نمایش داده می شود. در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد آن نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. IEXEC ایمن است و تاکنون هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان آن از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. آینده iEXEC  در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش آن سود بالایی را برای کاربران داشته باشد.

تعداد توکنهای در گردش : 80,070,793
تعداد توکنهای موجود : 86,999,785
برای ساخت کیف پول iExec RLC  روش های بسیاری وجود دارد  باید به سایت های ساخت کیف پول iExec RLC  مراجعه شود دقت کنید در هنگام عضویت در سایت iExec RLC مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش RLC دچار مشکل نشوید.