کیف پول بیت کوین Bitcoin Wallet

در اینجا سعی داریم نحوه ساخت کیف پول بیت کوین را برای شما توضیح دهیم. همان گونه که گفته شد برای کلیه ارزهای دیجیتال همانند بیت کوین و لایت کوین و… همچون عابر بانک و سایرکارت های تجاری جهانی نیاز به داشتن حساب بانکی یا ساده تر بگوییم کیف پولی برای نگهداری پول و موجودی در ان ها است که ساخت این کیف پول ها برای باز کردن حساب های جهانی بسیار ساده و البته با امنیت بسیار بالا و جهانی هستند و با چند کلیک ساده هر فرد میتواند حساب جهانی خود را در بلاک چین بسازد و در هر جای دنیا از این پول با قدرت و امنیت بالا استفاده کند.

لازم به ذکر است برای ساخت کیف پول انواع مختلفی وجود دارد از کیف پول های موبایلی و تحت اندروید گرفته تا… اما باید توجه داشت برای ساخت این کیف پول ها بهترین راه مراجعه به سایت جهانی همان بانک است مثلا برای ساخت کیف پول بیت کوین مراجعه به سایت جهانی و رسمی آن یعنی بلاک چین می باشد که معتبرترین و امن ترین کیف پول دنیاست که ما در اینجا برای شما بهترین کیف پول و نحوه افتتاح حساب در این بانک جهانی را آموزش می دهیم.

برای این کار ابتدا به سایت جهانی بلاک چین بروید و با چند کلیک ساده حساب خود را افتتاح کنید، برای آموزش بیشتر به ویدیو زیر توجه فرمایید.

آموزش ساخت حساب و کیف پول بیت کوین