هولوچین Holo چیست

ارز دیجیتال Holo که با نماد HOT در معاملات شناخته می شود، توکن پلتفرم Holochain است Holochain یک پلتفرم بلاکچین که توکن و ارز دیجیتال آن با نماد HOT شناخته شده است. این پلتفرم اخیرا به منظور بهینه سازی عملکرد قراردارد های هوشمند (Smart contracts) به خوبی اپلیکیشن های غیرمتمرکز ارائه شده است.

Holochain یک شبکه محاسباتی توزیع شده حساب شده است که ممکن است عملکرد سریعتر از فناوری بلاکچین را داشته باشد. این پلتفرم ادعا می کند که از طریق P2P یا شبکه peer-to-peer ظرفیت مقیاس بندی بی پایان را دارد.
بنابراین وقتی برنامه های توزیع شده اضافه می شوند، عملکرد شبکه تخریب نمی شود.

هولو چیست؟

به طور معمول پروژه های بلاکچین توسعه می یابند تا غیرمتمرکز باشند. با این حال، زنجیره هولو با راه اندازی یک شبکه توزیع شده، مسیر دیگری را انتخاب کرد. این اساساً یک تفاوت جزئی است که در رفع گرفتگی و سایه زنی وجود دارد.  اریک هریسبراون و آرتور بروک از بنیانگذاران معتقد بودند که آنها یک پلت فرم نسل بعدی سازمانی طراحی کرده اند که نمی تواند به عنوان بلاکچین شناخته شود، به همین دلیل آن را Holochain نامیدند.
وقتی صحبت از پتانسیل ها می شود، سیستم عامل بی حد و حصر است. علاوه بر این، میزبان DApps است. و برای تأمین زیرساخت های فناوری اطلاعات مدرن مبتنی بر ابر ساخته شده است.

Holochain


Holochain به عنوان ساختار فنی و جنبه ای از یک اکوسیستم گسترده تر کار می کند. که همچنین شامل Token هولو چاین (HOT) همراه با Holo Platform برای میزبانی برنامه های Blockchain Holochain از طریق ابر است.
در سال 2018، افزایش قابل توجهی در قیمت تجربه می کند. این مورد توجه توسعه دهندگان، رسانه های اصلی و کاربران نهایی قرار گرفته است. این برنامه مردم را به امتحان کردن “فکر کردن در خارج از بلوک” با بلوک های اساسی مربوط به بلاکچین و بیت کوین دعوت کرد.


نقشه راه Holochain علاوه بر اینکه یک پلت فرم منبع باز است. به عنوان یک اکوسیستم با دسترسی بیشتر برای توسعه دهندگان و همچنین کاربران نهایی در نظر گرفته شده است. Holochain ضمن ارائه سازگاری با سیستم هایی که از HTML و CSS استفاده می کنند. توسعه DApps را با سیستم عامل های رایج تری مانند Lisp و JavaScript فراهم می کند. هسته اصلی این پلتفرم در Go نوشته شده است که مشابه C در نظر گرفته می شود، اما از پیچیدگی کمتری برخوردار است. در آینده، توسعه دهندگان قصد دارند با گسترش زبانهای جدید برای تسهیل رشد سریعتر، این سیستم عامل را انعطاف پذیرتر کنند.

چگونه پلت فرم Blockchain Holochain مدل اجماع متعارف را متحول کرده است؟

سکه Holochain مولفه اصلی کل پروژه هولو است. و نشان دهنده تلاشی برای نشان دادن بلاکچین به عنوان یک فناوری متمرکز سازی مهم است. این اساساً به عنوان نوید شبکه غیرمتمرکز تلقی می شود که با استفاده از یک دیدگاه مسلط بر کل مفهوم از بین می رود.

علاوه بر این، این پروژه به معدنچیان بستگی دارد. که به عنوان انرژی بیش از حد به آنها ارائه می شود، خطرناک تلقی می شود.

هولو

برای پرداختن به این موضوع، ارز رمزنگاری هولو به طور کلی مدل اجماع را در نظر گرفته است. و این تفاوت چشمگیری با فناوری سنتی بلاکچین دارد. به زبان ساده، جمعیت مرتبط با بیت کوین به آزادی از محدودیت های اعمال شده توسط دیگران متکی بودند. در حالی که Holochain در عوض به ارائه آزادی برای محدودیت ها توجه داشت.

Holochain Ledger چیست؟

به منظور امکان پذیر ساختن این امکان، به هر عنصر در شبکه Holochain Ledger اختصاص داده شده و هنگام برقراری ارتباط با یکدیگر در سیستم عامل، به طور مستقل اجرا می شود. کل این فرایند توسط فناوری زنجیره ای انجام می شود. بعلاوه، این ساختارها همچنین هر زمان که سیستم به بررسی صحت داده ها نیاز دارد. به عنوان نقاط مرجع عمل می کنند.

به جای تمرکز بر حفظ اجماع جهانی برای هر اصلاح در یک دفتر گسترده بلاکچین، هر کاربر زنجیره هش خود را بدست می آورد، این یک فضای متفاوت است که مجموعه قوانین خاص خود را دارد.

سوخت هولو واحد پول هولوچاین است. که به عنوان شواهدی از توافق نامه قراردادی در این سیستم عامل کار می کند. این طراحی شده است که مانند گاز اتریوم عمل می کند. و همچنین به عنوان یک دارایی بومی در میزبانی وب خود عمل می کند، زیرا توسعه دهنده از آن برای پرداخت آب پنیر میزبانانی که منابع را از کاربران می گیرند استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، در زیر برخی از توابع دیگر توسط سوخت هولو وجود دارد.

  • از این برنامه در برنامه ها و همچنین بازارهای آنلاین استفاده خواهد شد.
  • پس از احراز هویت سوابق میزبان کاربر، می توان آن را قرض گرفت.
  • برای ارزهای مختلف قابل بازخرید است.

سوخت هولو دفاتر جهانی را به عنوان منبع اصلی برای ردیابی دارایی های دیجیتال حذف می کند و یک دفترچه متمایز با موجودی حساب و سابقه معاملات به کاربران ارائه می شود.

هولو (HOT) را از کجا بخریم؟

برای عملکرد سریعتر و کارآمدتر، مردم می توانند نشانه های هولو را خریداری کنند. طبق اخبار سکهHolo Hot، هولو کشش زیادی ایجاد کرده است، به همین دلیل در همه مبادلات پیشرو از جمله در دسترس است.

برای آشنایی بیشتر لطفا ویدئو زیر را مشاهده نمایید.