داج کوین (Dogecoin(DOGE

دوج کوین (Dogecoin)، این کوین یک ارز دیجیتال همتا به همتای متن باز است و یک ارز غیرمتمرکز در حال رشد و شبیه به بیت کوین است که بسیار امن،فوری و کاملا خصوصی قابل استفاده است. شما می توانید از آن برای خرید کالاها و خدمات یا تغییر به ارزهای دیگر و می توان گفت بهترین ارز برای تبدیل به ارزهای دیگر است که به دلیل قدیمی و شناخته بودن این ارز در بازار وتقریبا درکلیه سرافی ها مغامله میگردد و قابلیت تبدیل شدن به دیگر ارزهای دیجیتال یا ارزهای سنتی مانند دلار یا یورو و… را به اسانی دارد. این ارز که در ابتدا به عنوان یک جوک ایجاد شد که به شوخی اینترنتی درباره سگ شیبا اینو اشاره داشت و سپس در سطح اینترنت محبوبیت زیادی کسب کرد

این محصول توسط برنامه نویسی به نام بیلی مارکوس و با کمک جکسون پالمر، مدیر محصول و تحلیلگر داده در شرکت ادوبی، دوج کوین در آخرین روزهای سال ۲۰۱۳ به جهان معرفی شد.

چند ماهیست که کاربران ایارنی با نظرات خود، علاقه زیادی به ارز دیجیتال دوج کوین، نشان می‌دهند. اما جالب است بدانید که این علاقه در بین کاربران خارجی هم به شدت بالاست. علاقه زیاد به دوج کوین می‌تواند ناشی از رتبه بالای این ارز دیجیتال در بازار ارزهای دیجیتال و همچنین قیمت بسیار پایین آن باشد که افراد زیادی را در رویای ثروتمند شدن مجاب به سرمایه‌گذاری در آن می‌کند.

ارز داج کوین

سایر آموزش های مرتبط

آموزش ساخت کیف پول داج کوین