توکن Huobi Token چیست؟

توکن هوبی Huobi Token

توکن هوبی یا HT مخفف Huobi Token است. توکن هوبی یک سیستم امتیازی مبتنی بر توزیع و مدیریت بلاکچین است ، بصورت پیش فرض روی بلاگچین اتریوم با ERC 20 کار میکند. توکن هوبی می تواند به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد ، که از ابتدایی ترین کاربرد آن میتوان برای تخفیف در هزینه های معاملات تا 50 درصد استفاده کرد. این توکن شبیه Binance و OKB است ولی چیزهای بیشتری نسبت به ان دارد.

توکن هوبی یک عرضه سکه اولیه یا (ICO) نیست. کاربران برای داشتن توکن های هوبی باید “کارت های پوینت” را خرید کنند. پوینت کارت یه کارت پیش پرداخت هوبی برای هزینه های اساسی خدمات مبادله ای تجاری است. 1 امتیاز برابر است با 1 دلار. به عنوان مثال ، اگر پکیج کارت 1000 امتیازی را بخرید ، این فقط 990 دلار هزینه خواهد داشت ، و شما 1000 توکن هوبی به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

دارایی های هوبی محدود به تعداد ثابت 500 میلیون توکن هوبی هست و هرگز افزایش نمی یابد. تقریبا مبلغ 300 میلیون از این دارایی به عنوان هدیه برای خرید پوینت کارت به افراد اهدا می شود.

هوبی پرو 20٪ از درآمد خودش رو برای خرید توکن های هوبی در بازار آزاد استفاده می کند. کلیه توکن های هوبی که پس از فروش دوباره خریداری شدند ، به صندوق حمایت از سرمایه گذاری اختصاص داده میشوند.

HIPF یا صندوق حمایت از سرمایه گذار برای محافظت از منافع سرمایه گذاران و جبران خسارت های کاربران هوبی در هنگام بروز مشکلات و اتفاقات در سیستم عامل ، از ثبات بازار و منافع سرمایه گذاران حمایت میکند.

حالا بیایین ببینیم که ارزش این امتیازات به چه صورت هست؟

کاربرد کیس ها
  1. کاربران می توانند با خرید لول های مختلف وضعیت VIP با استفاده از توکن های هوبی حداکثر 50٪ در هزینه تراکنش خودشان صرفه جویی کنند ،
  2. در هر فصل از فروش، هوبی پرو توکن های هوبی را دوباره از بازار آزاد میخرد تا اطمینان حاصل کند که نقدینگی کافی هست ونیز از منافع کاربران در 20٪ از هزینه ی تراکنش های بدست اومده در طول هر فصل از فروش محافظت کند. توکن های هوبی را دوباره از بازار آزاد میخرد تا در صندوق محافظت از کاربران هوبی نگهداری می شوند و برای محافظت از منافع کاربران استفاده شوند.
  3. دارندگان هوبی از رویدادهای اختصاصی که هرازگاهی برای اعطای توکن درهوبی پرو برگذار میشوند خوشحال می شوند.
  4. هوبی ها می توانند به دلار ، بیتکوین و اتریوم رد و بدل شوند.
  5. بعضی اوقات ، دارندگان هوبی فرصت خوبی دارند تا از طریق نظرسنجی ها به هوبی پرو پیشنهاد دهند

به زبان خیلی ساده هیوبی و بایننس و اوکی بی هر سه دارای شبکه های بلاک چین خود هستن که هرکدام توکن خود را برای عرضه در صرافی و محصولات و خدمات خود توسعه می دهند.