توکن دیکس چین Dxchain چیست؟

Dxchain

  DxChain Token) یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده با نماد اختصاری DX یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است.

ارز دکس چِین توکن در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است. و بر روی سیستم عامل Ethereum فعالیت می کند

 توکن های غیر قابل استخراج در ابتدا توسط خالق آن توکن استخراج شده اند و سپس به عموم عرضه می شوند. تعداد واحدهای در گردش DxChain Token 50 میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

Dxchain

و به لطف سیستم عامل تبادل اطلاعات غیرمتمرکز (DxChain)، کاربران می‌توانند داده‌های خود را مدیریت و کنترل کنند و با خیال راحت داده‌ها را معامله و تجزیه و تحلیل کنند. استفاده از فناوری بلاک چین با چندین گره و ذخیره سازی توزیع شده، باعث شده که بازیابی و ذخیره سازی داده‌ها نیز به میزان قابل توجهی کاهش یابد. .  DxChain یک زنجیره عمومی است , هدف آن طراحی یک بستر برای حل محاسبه داده های بزرگ در یک محیط غیرمتمرکز است.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که  DxChain Token معامله می‌شود، صرافی Bilaxy با سهم ۲۲٫۲۰% از حجم معاملات است.

در واقع توکن اصلی پروتکل شبکه به شمار می‌رود و یک روش پرداخت مطمئن و ساده بین اعضای شبکه است.

ارائه دهندگان محاسبات و فضای ذخیره سازی که برای اجرای برنامه‌ها و معاملات مختلف مورد نیاز هستند، با استفاده از توکن دکس پاداش خود را دریافت می‌کنند. علاوه بر این ماینرها نیز پاداش‌هایی در خور سودمندی خدماتی که ارائه می‌دهد، دریافت می‌کنند.به دلیل تمرکز بر فضای ذخیره سازی داده‌ها و محاسبات آینده روشنی در انتظار این پروژه است ، ومی‌خواهد پروژه هادوپ (Hadoop) را به یک محیط غیرمتمرکز انتقال دهد. هدف این پروژه از انجام این کارها این است که بزرگ‌ترین فضای ذخیره سازی در جهان را فراهم کند.

برای آشنایی بیشتر با این توکن ویدئو زیر را مشاهده نمایید.