توکن او کی بی OKB چیست؟

توکن او کی بی OKB

OKEx یکی از مهمترین صرافی های تبادل ارز دیجیتال در جهان است ، اما ممکن است شما آن را نشناسید زیرا در بسیاری از کشورها خدماتی ارائه نمی دهد. این بورس مستقر در مالزی است (در ابتدا با شروع OKCoin در چین شروع شد) دارای طیف گسترده ای از معاملات ارز های دیجیتال است و به طور مداوم با حجم معاملات بالا در رده سه صرافی برتر قرار میگیرد. OKB یک توکن ارز دیجیتال بومی پلت فرم OKEx است.

از سال 2019 ، OKB یک توکن ERC-20 است.این توکن یک ابزاری سودمند است ، دقیقاً مانند بایننس، و 50 درصد درآمد حاصل از تراکنش های معاملات به دارندگان OKB به صورت انفرادی توزیع می شود.

داشتن OKB همچنین به شما اجازه می دهد که حق رأی داشته باشین ، در پروژه های کوچک OKEx سرمایه گذاری کنید ، در OKDEx تجارت و یا موارد دیگر فعالیت کنید.

روزانه بیش از 100 میلیون دلار OKB معامله می شود و ارزهای مبادله شامل دلار ، بیتکوین و اتریوم است. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق OKB در بورس OKEx معامله می شود، ولی در بورس های BKEx ، Coinall ، DragonEX و BitMax نیز معامله می شوند.

OKEx کیف پول مخصوص خودش را دارد ، اگرچه OKB همچنین می تواند در هر کیف پول ترز دیجیتال سازگار با ERC20 از جمله کیف پول MyEtherWallet ، Wallet Trust و کیف پول های سخت افزاری از قبیل Leder ، Trezor و Archos نیز ذخیره و نگهداری شود.

خلاصه کردن توکن او کی بی OKB

در مجموع 1 میلیارد OKB وجود دارد که از آنها 300،000،000 در بازار عرضه شده است و 700،000،000 دیگر تا سال 2022 برای مصارف دیگه محفوظ می ماند .

از 700 میلیون OKB که به دور از بورس نگهداری می شوند:

  • 100 میلیون برای سرمایه گذاران اولیه
  • 200 میلیون برای تیم بنیان گذار
  • 100 میلیون به تیم موسس بلاکچین OK
  • 300 میلیون هم برای جوایز عموم اختصاص می یابد.