بیتکوین اس وی (Bitcoin SV (BSV چیست؟

(Bitcoin SV (BSV
(Bitcoin SV (BSV

BSV یک ارز دیجیتال است که بعنوان زیر شاخه ای از هاردفورک Bitcoin Cash تشکیل و در آگوست سال 2018 معرفی شد. blockchain انها را به دو کوبن تقسیم بندی کرد – بیتکوین Bitcoin ABC (بلاک قابل تعدیل) و بیتکوین(Satoshi Vision) Bitcoin SV (دید ساتوشی ). BSV قرار است ارزش و فناوری اصلی و اولیه بیت کوین – که غیرمتمرکز بودن هست را با استفاده از رمزنگاری صرفا فقط برای پرداخت و تجارت و افزایش ظرفیت شبکه بدست اورد.

این ارز رمزنگاری شده با عنوان “BCHSV” نیز شناخته می شود؛ زیرا همانطور که گفته شد اواخر سال 2018 میلادی از بیت کوین کش فورک شد. داستان Bitcoin SV و Bitcoin Cash بسیار شبیه به جنگ داخلی در یک کشور بود. بیت کوین Satoshi Vision از الگوریتم SHA-256 استفاده می کند که دقیقاً همان الگوریتم به کار رفته در شبکه بیت کوین است. در نتیجه با وجود تعداد زیاد افرادی که در استخراج این نوع شبکه ها شرکت می کنند، دیگر نمیتوان به عنوان یک استخراج گر تنها با دارا بودن CPU یا GPU اقدام به این کار نمود.
از این رو برای شروع استخراج بیت کوین اس وی ابتدا باید ASIC (مدارهای مجتمع با کاربرد خاص) مخصوص به این الگوریتم را خریداری کنید. ASIC ماشینهای تخصصی طراحی شده برای بهینه سازی تجربه استخراج ارزهای دیجیتال هستند و نتیجه نهایی استفاده از آنها افزایش درآمد و کارآمد شدن فرآیند استخراج است.

شما همچنین میبایست جهت استخراج بیت کوین اس وی به استخرهای استخراج مربوطه مراجعه نموده و عضوی از آنها شوید. استخرهای استخراج (Mining Pools) به استخراج کنندگان كمك می كنند تا شانس خود را برای دریافت پاداش بلوك بهبود بخشند؛ زیرا یک استخر قدرت محاسباتی همه دستگاههای متصل به آن را در هم آمیخته است. بهترین استخر برای استخراج ارز دیجیتال بیت کوین اس وی “SVPool” نام دارد.

بنیانگذار زنجیره BSV کریگ رایت است که ادعا می کند او همان ساتوشی ناکاموتو است. در به روزرسانی پروتکل ، هر دو قدرت BCHABC و BSV کاملاً مجهز شده و از BTC به BCH تغییر یافته اند که منجر به کاهش قیمت بیت کوین و اختلال در بازار شد. در واقع ، مهم نیست که چه شرایطی وجود دارد ، ارز فورک BSV اکنون توسط اکثر صرافی های انلاین ارز دیجیتال پشتیبانی می شود.

بنیانگذار زنجیره BSV کریگ رایت

بنیانگذار BSV کریگ رایت

هم اکنون کیف پول بیت کوین SV در دسترس است، وب سایت رسمی بیت کوین SV تعدادی از سرویس های قابل اعتماد را معرفی کرده است. کاربران نیز می توانند Bitcoin SV خود را بر روی کیف پول سخت افزاری مانند لجر ذخیره کنند.

تبدیل بیت کوین SV در حال حاضر در بسیاری از صرافی ها مکان پذیر است.