ارز Kin چیست

Kin

Kin ، توسط پیامرسان Kik ،جهت حل مشکلات Kik با کمیسیون اوراق بهادار و ارز ایالات متحده SEC به تازگی ساخته شده است. Kin ، مختصر شده ی کلمه ی Kinship است و

هدف Kin فراهم کردن ارز دیجیتال برای جامعه Kik است. برنامه نویسانی که برنامه ها، بازی ها و برچسب هایی را در Kik ایجاد می کنند، به جای اینکه به درآمد تبلیغی اتکا کنند، مستقیماً توسط کاربرانشان با Kin پاداش می گیرند.از نظر تئوری Kin ، به کاربران Kik روش های بیشتری را برای ارتباط و تعامل با یکدیگر می دهد.ارز کین یک توکن غیر قابل استخراج میباشد یعنی اینکه در ابتدا توسط خالق آن استخراج شده و سپس به عموم عرضه میگردد

هدف توکن ERC-20 (مبتنی بر اتریوم) ارائه تسهیلات جهت انتقال دارایی ها در خدمات دیجیتالی همچون بازی ها و شبکه های اجتماعی بوده و برای بهره گیری از ۱۵ میلیون کاربر فعال ماهانه کیک مسنجر راه اندازی شده است.

از اهداف پلتفرم Kin می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. مدیریت منابع مالی و انسانی با همکاری مشارکت کنندگان در اکوسیستم
  2. پشتیبانی و توسعه فناوری های مربوط به پیاده سازی Kin
  3. ایجاد انگیزه جهت عضویت در اکوسیستم با استفاده از مکانیسم هایی همچون KRE

تاریخچه کین

2014 ، نوعی سیستم امتیاز و پاداش را برای کاربران Kik راه اندازی کرد، که در مارس 2017 به کار خود پایان داد

2017 –نزدیک به 100 میلیون دلار از عرضه ی اولیه ی توکن Kin به دست آورد

2019 –از طرف SEC به دلیل فروش توکن Kin مورد اتهام واقع شد

2019 –اعلام کرد برنامه پیام رسان خود را به منظور تمرکز بر اقدام علیه دادخواست SEC ، تعطیل خواهد کرد

2019 – مدیالب MediaLab موافقت خود را برای خرید پیامرسانKik ، و حفظ Kin اعلام کرد

Kin ادعا می کند یکی از پرکاربردترین ارزهای رمزنگاری شده در جهان است با بیش از یک میلیون کاربر انفرادی که از Kin برای خرید یا کسب سود بهره می برند.

در پاسخ به SEC در خصوص ایمن نبودن ، Kin همچنین ادعا می کند که پنجمین گردش ارز روزانه ی بلاک چین را دارد و معاملات بیشتری نسبت به بیت کوین و اتریوم بر بسترش انجام می شود.

از سپتامبر سال 2019 ، حجم کل بازار Kin با وجود دستیابی به سرمایه ی تقریبا 100 میلیون دلاری در ICO خود، اکنون تنها به 9.4 میلیون دلار کاهش یافته است.

در نتیجه، Kin یا محبوب نیست و یا به طور گسترده ای در صرافی های اصلی در دسترس نیست، اما هنوز هم می تواند در برخی از صرافی های کوچکتر خریداری یا رد و بدل شود.

کین Kin علاوه بر این که قادر به ارسال، دریافت و تبادل هست همچنین با بسیاری از برنامه هایی که بخشی از اکوسیستم Kik هستند ادغام شده است. این برنامه ها به کاربران امکان این را می دهند که Kin کسب کنند و به دیگران با Kin جایزه بدهند و محبوب ترین برنامه های آن MadLipz ، Swelly ، ThisThat ، PauseFor ، Kinit و Perfect365 است.

ارز رمزپایه Kin در کدام صرافی ها پشتیبانی می شود؟

صرافی کشور جفت ارزی قابل معامل
EtherDelta غیرمتمرکز KIN/ETH
Bancor Network غیرمتمرکز KIN/BNT
IDEX غیرمتمرکز KIN/ETH
DDEX.io غیرمتمرکز KIN/ETH
ERC dEX غیرمتمرکز KIN/ETH
COSS سنگاپور KIN/BTC ; KIN/ETH
Mercatox انگلستان KIN/BTC ; KIN/ETH
Coinfalcon انگلستان KIN/BTC ; KIN/ETH